واردات از کره جنوبی

فرصتی که نباید از دست داد!

واردات از کره جنوبی، فرصتی که نباید از دست داد: کره‌جنوبی از جمله کشورهای آسیایی است که رابطهٔ بسیار نزدیکی با ایران دارد و همین موضوع سبب شده است تا واردات از کره‌جنوبی حجم قابل توجهی داشته باشد.

بهترین زمان برای افزایش همکاری با کره‌جنوبی

اما از آنجایی که واردات از کره‌جنوبی کمتر از صادرات به این کشور است، می‌توان به خوبی از این موقعیت استفاده کرد تا کالاهایی با کیفیت‌تر از اجناس چینی وارد کشور شود. در دوران پسابرجام، کره‌جنوبی یکی از مهمترین و راهبردی‌ترین شرکای تجاری ایران است. این کشور نه تنها یکی از بزرگترین مشتریان نفت ایران است، بلکه به دلیل روابط خوبی که میان سئول کره‌جنوبی و تهران برقرار بوده است، همیشه از افزایش حجم مبادلات میان دو کشور در زمینه‌های مختلف استقبال کرده است.

اما شاید یکی از مهمترین دغدغه‌های واردکنندگان ایرانی برای واردات از کره‌جنوبی مشکلاتی چون مسائل گمرکی، ترخیص کالا، اتجام فرایند خرید در این کشور، رفع مسائل حقوقی، ثبت شرکت در کره‌جنوبی و… باشد. از این رو شرکت ما یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های ثبت شده در کشور کره، در زمینهٔ فعالیت‌های مربوط به مشاوره‌های حقوقی، ثبت شرکت، صادرات و واردات از کره‌جنوبی ده سال سابقه فعالیت دارد.

تیم تخصصی و مدیریتی این شرکت با حضور کارشنان ایرانی تحصیل‌کرده در دانشگاه‌های معتبر کره‌جنوبی، ضمن اقامت دائم در این کشور و با تسلط کافی روی زبان‌های فارسی، انگلیسی و کره‌ای می‌توانند تمام دغدغه‌های تجار، صنعتگران، تولیدکنندگان و… را در ایران برطرف کنند.

شرکت ما کاملا با قوانین کشور کره‌جنوبی آشنایی داشته و می‌تواند در تمامی مراحل فرایندهای مربوط به حمل‌ونقل بین‌المللی هوایی و دریایی، ثبت سفارش کالا، واردات از کره‌جنوبی، امور نمایشگاهی، اخذ پذیرش دانشگاه‌های معتبر، ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری در کره‌جنوبی، امور حقوقی و… همراه شما باشد.