ثبت شرکت در کره جنوبی

 

ثبت شرکت بعنوان شعبه و یا نمایندگی شرکت شما در کره جنوبی و یا شرکتی مستقل در کره جنوبی شرایطی مشابه در مراحل اداری دارد.

 

برای ثبت شرکت موفقیت آمیز در کره جنوبی پیش از هر چیز به یک نماینده حقوقی مسلط به زبان کره‎ای و انگلیسی در کره جنوبی، نیاز دارید  که کلیه مراحل را پیگیری و به پیش ببرد.

 

 

 

 متخصصین تحصیلکرده و ساکن در کره جنوبی که آشنا به فرهنگ و زبان کره ‎ای نیز می‎باشند در شرکت DN.CO  سئول کره جنوبی از بیش از ده سال گذشته در خدمت بازرگانان و ایرانیان هستند که می‎توانید از مشاوره رایگان ما نیز برخوردار شوید.


ثبت شرکت و سرمایه‎گذاری برای گذرنامه ایرانی با دیگر کشورها کمی متفاوت است. کلیه مراحل و شرایطی که به زبان انگلیسی در مورد ثبت شرکت در کره جنوبی در اینترنت وجود دارد برای متقاضیان از کشورهایی است که هیچ مشکلی در مسايل تجاری و یا بازرگانی با کره جنوبی ندارد و‌ مطمئناً اتباع کشورهایی از آمریکا و اروپا به آسانی می‎توانند شرکت و یا نمایندگی شرکت خود را در کره جنوبی به ثبت برسانند.


شرایط در خصوص ثبت شرکت برای اتباع کشورمان، ایران کمی پیچیده تر است قبل از هر گونه اقدام بجهت ثبت شرکت مستقل و یا دفتر نمایندگی و غیره … نیاز به گواهی موجودی حساب در بانکی خارج از ایران بنام شخص موسس و به ثبت رساننده اولیه شرکت در کره جنوبی، خواهید داشت البته پس از انجام ثبت شرکت در کره جنوبی می‎توان بنام دیگری تغییر نام بدهید.


علت آنکه برای ثبت شرکت در کره جنوبی و سرمایه‎گذاری نیاز به گواهی بانکی در بانکی معتبر در خارج از ایران دارید این استست که انتقال وجه بطور مستقیم از داخل ایران به بانک‎های کره جنوبی هنوز کاملا عادی نشده و تحت تأثیر تحریم‎ها و دشمنی‎های دولت آمریکا قرار دارد. انتقال وجه اولیه سرمایه‎گذاری از خارج از کره جنوبی به بانکی در کره جنوبی از طریق روش رایج انتقال وجه بوسیله صرافی ممکن نیست بعلت آنکه نام صاحب حساب در بانکی معتبر در خارج می‎بایست دقیقاً با نام متقاضی و موسس شرکت مطابقت داشته باشد گواهی بانکی مورد نظر که می‎تواند در بانکی در دبی صادر شود.

 


حداقل نیاز به یکصد تا سیصد هزار دلار آمریکا موجودی قابل انتقال به کره جنوبی بسته به نوع تجارت و نوع شرکت و یا قرارداشتن درمنطقه آزاد و غیرو… به حساب موقت ویژه ثبت شرکت شما در کره جنوبی که قبلا توسط نماینده حقوقی از طرف شما افتتاح شده است، می‎بایست حواله گردد.

 

 

 

 

این بدان معناست که شما تا قبل از انتقال وجه و انجام امور اولیه حقوقی و اداری ثبت شرکت در کره جنوبی ویزای اقامت دریافت نخواهید کرد البته با ویزاهای دیگر امکان مسافرت و پیگیری مراحل کار خود را خواهید داشت.

 

ویزای ثبت شرکت در کره جنوبی پس از اقامت متمادی پنج ساله و پرداخت مالیات مرتب قابل تبدیل به اقامت دايم و سیتیزن شیپ و در مرحله آخر قابل اقدام برای ملیت و کسب گذرنامه کره‎ای نیز هست.

 بطور خلاصه و به زبان ساده شرکت سهامی عام و خاص و یا سرمایه‎گذاری و یا ثبت شرکت در کره جنوبی در مناطق ویژه از دسته بندی‎های کلی ثبت شرکت در کره جنوبی است ولی از زیر شاخه‎های ثبت شرکت در کره جنوبی شراکت با تبعه کره جنوبی نیز از شرایط ویژه‎ای برخوردار است و یا افتتاح کسب و کار و یا افتتاح فروشگاه در کره جنوبی نیز از انواع سرمایه‎گذاری و ثبت شرکت در کره جنوبی محسوب می‎شود که نیاز دارید نسبت به ثبت شرکت در کره جنوبی مشابه انواع دیگر شرکت در کره جنوبی اقدام نمایید.

 تفاوت بزرگی که کره جنوبی با کشورهای دیگر دارد و بسیار نیز بارز است بومی بودن فرهنگ و زبان است شاید افتتاح و ثبت شرکت در کره جنوبی با توجه به مشکل یادگیری زبان کره‎ای و آشنا نبودن به فرهنگ، تجارت را برای شما مشکل نمایید که در مقایسه با کشورهای انگلیسی زبان قابل مقایسه نخواهد بود.

از مشکلات ثبت شرکت در کره جنوبی می‎توان به مسلط نبودن بازار و تجار و شرکت‎های کره‎ای به زبان انگلیسی گرانی هزینه‎های زندگی فردی و اجاره محل دفتر و محل زندگی اشاره نمود.

برآورد هزینه متوسط زندگی ماهیانه یک نفر که شامل اجاره ماهیانه محل زندگی و خوراک باشد هزار دلار آمریکا است.

اجاره دفتر کار در سئول بطور متوسط ماهیانه هزار دلار به بالا با پرداخت پیش حداقل پنج هزار دلار آمریکا می‎باشد.

اجاره مغازه در محله‎های متوسط سئول برای رستوران و یا فروشگاه ممکن است از دو هزار دلار در ماه به بالا ‎باشد.

 

 مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کره جنوبی

 

  • گواهی معتبر موجودی حساب در بانکی معتبر حارج از ایران و خارج از کره جنوبی
  • پاسپورت معتبر با اعتبار
  • گواهی انگلیسی ثبت شرکت قبلی و یا حال حاضر شما برای ثپت شرکت نمایندگی در کره جنوبی
  • مدارک دیگری که هر از چند سالی اضافه می‎شوند نیز وجود دارند
  • مثلا گواهی عدم سوء پیشینه قضایی و یا مالیاتی و یا غیره

 


اگر سرمایه حداقل سی هزاردلاری دارید و قصد شراکت در بیزینس کوچک در کره جنوبی و کسب ویزا را دارید برای راهنمایی و مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.